VINAŘSTVÍ

Atlantis - Berchidda

Azienda Agricola Mario Giribaldi

Bongetta Formaggi Srl

Bongetta Formaggi Srl

Cantina del Vermentino - Monti

Vinařství založeno jako družstvo Cantina Sociale del Vermentino 22 členy v roce 1956. Rozloha vinic je cca 500 ha. Produkce 2.500.000 lahví, z toho 3/4 tvoří Vermentina. Specializuje se na vynikající Vermentina DOCG.

Cantina Gallura - Tempio Pausania

Vinařství založeno v roce 1956 jako družstvo Cantina Sociale Gallura. V současnosti má členů 160, rozloha vinic 325 ha a dnes patří mezi nejmodernější a nejdynamičtější vinařství na Sardinii.

Cantina Giogantinu - Berchidda

Cantina Sociale Giogantinu byla založena roku 1955 27 členy jako družstvo a má v současnosti 350 členů. Družstvo hospodaří na 320 ha vinic. Produkuje ročně 1.250.000 litrů vína. Specializuje se na vynikající bílá Vermentina DOCG.

Cantina Oliena - Oliena

Vinařství Oliena bylo založeno v roce 1950 skupinou místních pěstitelů s cílem posílit a podpořit prodej vína ​​Cannonau.Viná réva dovezená ze Španělska a také v dalších oblastí Sardinie, díky suchému klimatu a písčité půdě zde našla ideální podmínky.

Cremaschi Furlotti

FAMILIA DEICAS - Uruguay

FAMILIA SCHROEDER - Argentina

Fina Vini - Marsala, Sicilie

Gostolai - Oliena

Vinařství Gostolai považuje víno za produkt spojený s tradicí, historií, územím a kulturou.

Kirchengut Wolf - Wolf

Locci Zuddas - Monserrato

Společnost zahájila svou činnost v 50. letech s průkopnickým úsilím Locci Antonia. .

Nani Rizzi - Guia di Valdobbiadene

Oleficio SECCHI - Sardegna

Santa Ema - Isla de Maipo - Chile

Tenute dei Fratelli G. & L. Ciotola - Puglia

Vinařství se nachází v Manfredonii (Foggia), kde se hrozny zpracovávají během sklizně.

Weingut Geierslay - Wintrich

Základ pro vznik vinařství Geierslay vytvořil bývalý klášter opatství Himmerod, který je v historii uváděn již v roce 1254.

Weingut Louis Klein - Traben - Trarbach

Historie moselského vinařství Louis Klein je starší více než 450 let. Láska k vínu a radost z práce vinaře je přenášena z generace na generaci. Na začátku 20. století převzal vedení vinařství Kilian Klein.

Weingut Michael Trossen - Kröv

Mladé vinařsví založené na tradici tří generací. Sídlo vinařství i tratě pana Michaela Trossena leží na levém břehu Mosely, v obci Kröv. Nejlepší hrozny Ryzlinku rýnského se rodí na strmých svazích tratí Kröver Letterlay a Kröver Steffensberg.