VINAŘSTVÍ

Arendsig - Robertson

Atlantis - Berchidda

Azienda Agricola Gioso - Castiglione Falletto

Vinařství se nachází v blízkosti městečka Alba, ve vesnici Castiglione Falletto, v provincii Cuneo. Je to rodinný podnik třetí generace, v současnosti řízený Giorgio Sordo.

Azienda Agricola Le Torri - Barberino Val d'Elsa

Vinice, sady a zahrady le Torri se nacházejí v samém srdci Toskánska, v polovině cesty mezi Florencií a Sienou. U místa zvaného Vigliano poblíž Barberino Val d’Elsa.

Boland Cellar - Paarl

Cantina del Vermentino - Monti

Vinařství založeno jako družstvo Cantina Sociale del Vermentino 22 členy v roce 1956. Rozloha vinic je cca 500 ha. Produkce 2.500.000 lahví, z toho 3/4 tvoří Vermentina. Specializuje se na vynikající Vermentina DOCG.

Cantina Gallura - Tempio Pausania

Vinařství založeno v roce 1956 jako družstvo Cantina Sociale Gallura. V současnosti má členů 160, rozloha vinic 325 ha a dnes patří mezi nejmodernější a nejdynamičtější vinařství na Sardinii.

Cantina Giogantinu - Berchidda

Cantina Sociale Giogantinu byla založena roku 1955 27 členy jako družstvo a má v současnosti 350 členů. Družstvo hospodaří na 320 ha vinic. Produkuje ročně 1.250.000 litrů vína. Specializuje se na vynikající bílá Vermentina DOCG.

Cantina Oliena - Oliena

Vinařství Oliena bylo založeno v roce 1950 skupinou místních pěstitelů s cílem posílit a podpořit prodej vína ​​Cannonau.Viná réva dovezená ze Španělska a také v dalších oblastí Sardinie, díky suchému klimatu a písčité půdě zde našla ideální podmínky.

Cantina Pedres - Olbia

Vinařství založil v Olbii nejmladší potomek slavné sardské vinařské rodiny Mancini Giovani roku 2002. Vinice o velikosti 40 ha se nachází v obcích Monti a Calangianus. Podloží ze zvětralé žuly dává nízké výnosy při vysoké kvalitě hroznů.

FAMILIA DEICAS - Uruguay

FAMILIA SCHROEDER - Argentina

Fattoria di BAGNOLO - Impruneta

Rodina Markýze Marco Bartolini Baldelli vede vinařství v obci Impruneta nedaleko Florencie. Rod vlastní statky v Toskánsku od 11. století.

Gerardo Cesari - Cavaion Veronese

Vinařství založil Gerardo Cesari v roce 1936. Brzy se stalo celosvětovým synonymem pro vína z oblasti Veneto, především Amarone. Již v 70. letech 20. století se Amarone Cesari prodávalo na všech pěti kontinentech.

Gostolai - Oliena

Vinařství Gostolai považuje víno za produkt spojený s tradicí, historií, územím a kulturou.

Kirchengut Wolf - Wolf

Langverwacht Winery - Robertson

Locci Zuddas - Monserrato

Společnost zahájila svou činnost v 50. letech s průkopnickým úsilím Locci Antonia. .

Nani Rizzi - Guia di Valdobbiadene

Post House - Stellenbosch

Santa Ema - Isla de Maipo - Chile

Stonewall Wines - Helderberg

Vinařství Drmola - Bavory

Vinařství Drmola sídlí v obci Bavory, na jižním úpatí Pavlovských vrchů. Nachází se tak v oblasti s ideálními podmínkami pro pěstování a zpracování vinné révy.

Vinařství Maláník-Osička s.r.o. - Mikulčice

Vinařství Maláník-Osička s.r.o. - Mikulčice je rodinnou firmou zabývající se pěstováním vinné révy a výrobou kvalitních přívlastkových vín, navazuje na dlouholetou rodinnou tradici vinařů.

Weingut Louis Klein - Traben - Trarbach

Historie moselského vinařství Louis Klein je starší více než 450 let. Láska k vínu a radost z práce vinaře je přenášena z generace na generaci. Na začátku 20. století převzal vedení vinařství Kilian Klein.

Weingut Michael Trossen - Kröv

Mladé vinařsví založené na tradici tří generací. Sídlo vinařství i tratě pana Michaela Trossena leží na levém břehu Mosely, v obci Kröv. Nejlepší hrozny Ryzlinku rýnského se rodí na strmých svazích tratí Kröver Letterlay a Kröver Steffensberg.

Wiengut Geierslay - Wintrich

Základ pro vznik vinařství Geierslay vytvořil bývalý klášter opatství Himmerod, který je v historii uváděn již v roce 1254.